PSAC12R-120-R
Numer produktu DigiKey
993-PSAC12R-120-R-ND
Producent
Numer produktu producenta
PSAC12R-120-R
Opis
AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 12V 12W
Szczegółowy opis
12V 12 W AC/DC Zewnętrzny Montaż ścienny (klasa II) Adapter Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie) Wejście
Kategoria
Zużycie energii bez obciążenia
100mW (maks.)
Producent
Phihong USA
Polaryzacja
Środek dodatni
Opakowanie
Zbiorcze
Sprawność
Poziom VI, CoC Tier 1
Temperatura robocza
0°C - 40°C
Region wykorzystania
Międzynarodowy
Złącze wyjściowe
Śr. wewn. 2,1mm x śr. zewn. 5,5mm x żeńskie 10,0mm
Forma
Montaż ścienny (klasa II)
Długość sznura
59" (1,50m)
Typ wejścia
Wiele ostrzy (sprzedawane oddzielnie)
Złącze wejściowe
Wiele ostrzy
Napięcie - wejściowe
90 - 264V~
Rozmiar / wymiar
2,82" x 1,97" x 1,31" (71,7mm x 50,0mm x 33,3mm) (dł. x szer. x wys.)
Napięcie - wyjściowe
12V
Agencja zatwierdzająca
CB, CE, C-Tick, cULus
Prąd - wyjściowy (maks.)
1A
Waga
0.333lb (151.05g)
Moc (W)
12 W