050R20-76B
Numer produktu DigiKey
HFF-20U-03-ND
Producent
Numer produktu producenta
050R20-76B
Opis
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 3"
Szczegółowy opis
20 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 3,000" (76,20mm)
Kategoria
Raster
0,020" (0,50mm)
Długość
3,000" (76,20mm)
Długość - odsłonięte końce
0,140" (3,56mm)
W magazynie: 375
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 2"
W magazynie: 1
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 4"
W magazynie: 333
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 5.98"
W magazynie: 250
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 5"
W magazynie: 555
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 1.5"