050R20-102B
Numer produktu DigiKey
HFF-20U-04-ND
Producent
Numer produktu producenta
050R20-102B
Opis
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 4"
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 4,000" (101,60mm)
Kategoria
Raster
0,020" (0,50mm)
Producent
Parlex USA LLC
Długość
4,000" (101,60mm)
Opakowanie
Zbiorcze
Długość - odsłonięte końce
0,140" (3,56mm)
Status części
Aktywny
Styl zakończenia
Górna po obu stronach, tylne po obu stronach
Typ kabla
FFC, FPC
Bazowy numer produktu
Liczba żył
20
Klasyfikacje eksportowe i środowiskowe
Pytania i odpowiedzi dotyczące produktów
Dodatkowe zasoby
W magazynie: 413
Sprawdź dodatkowe produkty wprowadzane do magazynu
Zbiorcze
Ilość Cena jednostkowa Wartość
Opakowanie standardowe producenta
Długość alternatywna
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 2"
W magazynie: 1
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 5.98"
W magazynie: 250
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 3"
W magazynie: 375
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 5"
W magazynie: 555
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 1.5"