050R20-38B
Numer produktu DigiKey
050R20-38B-ND
Producent
Numer produktu producenta
050R20-38B
Opis
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 1.5"
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
20 Pozycja FFC, FPC Kabel 0,020" (0,50mm) 1,500" (38,10mm)
Kategoria
Raster
0,020" (0,50mm)
Długość
1,500" (38,10mm)
Długość - odsłonięte końce
0,140" (3,56mm)
Dodatkowe zasoby
Manufacturer Quote Required
Zaloguj lub zarejestruj się, aby poprosić o wycenę
Długość alternatywna
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 2"
W magazynie: 1
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 4"
W magazynie: 413
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 5.98"
W magazynie: 250
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 3"
W magazynie: 375
CABLE FFC/FPC 20POS 0.5MM 5"