DNF18-250FI-L
Numer produktu DigiKey
298-14381-ND
Producent
Numer produktu producenta
DNF18-250FI-L
Opis
CONN QC RCPT 18-22AWG 0.250
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0,250" (6,35mm) Szybkozłącze Żeńskie 18-22 AWG Zagniatanie Złącze Pełna izolacja
Przekrój przewodu
18-22 AWG
Seria
Izolacja
Pełna izolacja
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Kolor
Czerwone
Typ zacisku
Standard
Materiał styku
Mosiądz
Płeć
Żeńskie
Wykończenie styku
Cyna
Szerokość wypustu
0,250" (6,35mm)
Średnica izolacji
0,140" (3,56mm)
Grubość wypustu
0,032" (0,81mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita
0,940" (23,88mm)