DNF18-250FIMB-L
Numer produktu DigiKey
298-14382-ND
Producent
Numer produktu producenta
DNF18-250FIMB-L
Opis
CONN QC TAB 18-22AWG 0.250 CRIMP
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0,250" (6,35mm) Szybkozłącze Męskie 18-22 AWG Zagniatanie Złącze Pełna izolacja
Przekrój przewodu
18-22 AWG
Seria
Izolacja
Pełna izolacja
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Aktywny
Funkcje
Ząbkowana końcówka
Typ zacisku
Standard
Kolor
Czerwone
Płeć
Męskie
Materiał styku
Mosiądz
Szerokość wypustu
0,250" (6,35mm)
Wykończenie styku
Nikiel
Grubość wypustu
0,032" (0,81mm)
Średnica izolacji
0,136" (3,45mm)
Długość - całkowita
0,910" (23,11mm)