DNF10-250FI-L
Numer produktu DigiKey
298-10540-ND
Producent
Numer produktu producenta
DNF10-250FI-L
Opis
CONN QC RCPT 10-12AWG 0.250
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
0,250" (6,35mm) Szybkozłącze Żeńskie 10-12 AWG Zagniatanie Złącze Pełna izolacja
Kategoria
Zakończenie
Zagniatanie
Producent
Panduit Corp
Przekrój przewodu
10-12 AWG
Seria
Izolacja
Pełna izolacja
Opakowanie
Zbiorcze
Typ mocowania
Swobodnie zwisające (liniowe)
Status części
Aktywny
Kolor
Żółte
Typ zacisku
Standard
Materiał styku
Mosiądz
Płeć
Żeńskie
Wykończenie styku
Cyna
Szerokość wypustu
0,250" (6,35mm)
Średnica izolacji
0,220" (5,59mm)
Grubość wypustu
0,032" (0,81mm)
Bazowy numer produktu
Długość - całkowita
0,950" (24,13mm)