S100X125VA1Y
Numer produktu DigiKey
298-18688-ND
Producent
Numer produktu producenta
S100X125VA1Y
Opis
LABEL SELF LAMINATNG 1X1.25" WHT
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Białe Samoistne laminowanie Etykiety 1,00" x 1,25" (25,4mm x 31,8mm)
Kategoria
Kolor
Białe
Producent
Panduit Corp
Materiał
Winyl
Opakowanie
Zbiorcze
Do użycia z/powiązane produkty
Biurkowa drukarka termotransferowa TDP43MY
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-40°C - 93°C
Typ etykiety
Samoistne laminowanie
Bazowy numer produktu
Rozmiar etykiety
1,00" x 1,25" (25,4mm x 31,8mm)