EEH-ZC1V680XP
Numer produktu DigiKey
P15474TR-ND - Taśma i szpula (TR)
P15474CT-ND - Taśma cięta (CT)
P15474DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EEH-ZC1V680XP
Opis
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 35V SMD
Szczegółowy opis
68 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 35mOhm 4000h przy 125°C
Modele EDA/CAD
EEH-ZC1V680XP Modele
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
210 mA @ 100 Hz
1.4 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
68 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C