EHBSA035M6800608T
Numer produktu DigiKey
283-EHBSA035M6800608TTR-ND - Taśma i szpula (TR)
283-EHBSA035M6800608TCT-ND - Taśma cięta (CT)
283-EHBSA035M6800608TDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
EHBSA035M6800608T
Opis
CAP ALUM HYBRID 0608 35V 68UF
Szczegółowy opis
68 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 35mOhm 4000h przy 125°C
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
70 mA @ 120 Hz
1.4 A @ 100 kHz
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
68 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C