HHXA350ARA680MF80G
Numer produktu DigiKey
565-4164-2-ND - Taśma i szpula (TR)
565-4164-1-ND - Taśma cięta (CT)
565-4164-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
HHXA350ARA680MF80G
Opis
CAP ALUM HYBRID 68UF 20% 35V SMD
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
68 µF 35 V Kondensatory aluminiowo-polimerowe Promieniowe, puszka - SMD 35mOhm 4000h przy 125°C
Kategoria
Trwałość przy temperaturze
4000h przy 125°C
Producent
Chemi-Con
Temperatura robocza
-55°C - 125°C
Seria
Parametry znamionowe
AEC-Q200
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Zastosowania
Motoryzacja
Status części
Nieaktualne
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.4 A @ 100 kHz
Typ
Hybrydowy
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,248" (6,30mm)
Pojemność
68 µF
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar powierzchni montażu powierzchniowego
0,260" x 0,260" (6,60mm x 6,60mm) (dł. x szer.)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Równoważna rezystancja szeregowa (ESR)
35mOhm