ECA-1CM100I
Numer produktu DigiKey
P19513CT-ND - Taśma cięta (CT)
P19513TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ECA-1CM100I
Opis
CAP ALUM 10UF 20% 16V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
31 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
10 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
ECA-1CM100I Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
30 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Taśma cięta (CT)
Taśma i skrzynka (TB)
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
51 mA @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C