ECA-1VM100I
Numer produktu DigiKey
P19549CT-ND - Taśma cięta (CT)
P19549TB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ECA-1VM100I
Opis
CAP ALUM 10UF 20% 35V RADIAL TH
Szczegółowy opis
10 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
ECA-1VM100I Modele
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
60 mA @ 120 Hz
102 mA @ 10 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C