ECA-1EM100I
Numer produktu DigiKey
10-ECA-1EM100ICT-ND - Taśma cięta (CT)
10-ECA-1EM100ITB-ND - Taśma i skrzynka (TB)
Producent
Numer produktu producenta
ECA-1EM100I
Opis
CAP ALUM 10UF 20% 25V RADIAL TH
Szczegółowy opis
10 µF 25 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
85 mA @ 10 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,098" (2,50mm)
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,197" (5,00mm)
Pojemność
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,472" (12,00mm)
Tolerancja
±20%
Typ mocowania
Napięcie - znamionowe
25 V
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Bazowy numer produktu
Temperatura robocza
-40°C - 85°C