CA1R-DC12V-N
Numer produktu DigiKey
255-CA1R-DC12V-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
CA1R-DC12V-N
Opis
CA AUTOMOTIVE RELAY
Standardowy czas realizacji przez producenta
28 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPDT (1 Form C) 12V= Cewka Dogniazdowe
Kategoria
Napięcie wymuszenia działania
8V=
Producent
Panasonic Electric Works
Napięcie wymuszenia zwolnienia
0,6V=
Seria
Czas pracy
10 ms
Opakowanie
Taca
Czas zwalniania
10 ms
Status części
Aktywny
Funkcje
Rezystor, szczelny - całkowicie
Typ cewki
Bez podtrzymania
Typ mocowania
Dogniazdowe
Prąd cewki
150 mA
Styl zakończenia
Wstawka
Napięcie cewki
12V=
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Materiał styku
Stop srebra
Prąd znamionowy styku
20 A
Moc cewki
1,8W
Napięcie przełączania
15V= (maks.)
Rezystancja cewki
80 Ohms