CA1-DC12V-N
Numer produktu DigiKey
255-2725-ND
Producent
Numer produktu producenta
CA1-DC12V-N
Opis
RELAY AUTOMOTIVE SPDT 20A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
26 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPDT (1 Form C) 12V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Napięcie wymuszenia działania
8V=
Producent
Panasonic Electric Works
Napięcie wymuszenia zwolnienia
0,6V=
Seria
Czas pracy
10 ms
Opakowanie
Taca
Czas zwalniania
10 ms
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ cewki
Bez podtrzymania
Styl zakończenia
Wstawka
Prąd cewki
150 mA
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Napięcie cewki
12V=
Materiał styku
Stop srebra, nie zawiera kadmu
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Moc cewki
1,8W
Prąd znamionowy styku
20 A
Rezystancja cewki
80 Ohms
Napięcie przełączania
15V= (maks.)