CA1-DC24V-N
Numer produktu DigiKey
CA1-DC24V-N-ND
Producent
Numer produktu producenta
CA1-DC24V-N
Opis
CA RELAY 1 FORM C 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
37 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przekaźnik samochodowy SPDT (1 Form C) 24V= Cewka Montaż na podstawie montażowej
Kategoria
Napięcie wymuszenia działania
16V=
Producent
Panasonic Electric Works
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Seria
Czas pracy
10 ms
Opakowanie
Zbiorcze
Czas zwalniania
10 ms
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Typ cewki
Bez podtrzymania
Styl zakończenia
Wstawka
Prąd cewki
75 mA
Temperatura robocza
-30°C - 80°C
Napięcie cewki
24V=
Materiał styku
Stop srebra, nie zawiera kadmu
Forma styku
SPDT (1 Form C)
Moc cewki
1,8W
Prąd znamionowy styku
10 A
Rezystancja cewki
320 Ohms
Napięcie przełączania
30V= (maks.)