OD8025-12HSS
OD8025-12HSS
OD8025-12HSS
Numer produktu DigiKey
1053-1257-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD8025-12HSS
Opis
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Szczelna tuleja 40,0CFM (1,12m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OD8025-12HSS Modele
Kategoria
Szum
34,0dB
Prod.
Moc (W)
2.9 W
Temperatura robocza
14 - 158°F (-10 - 70°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Szerokość
25,00mm
Prąd znamionowy (A)
0,250A
Ciśnienie statyczne
0,160in H2O (39,8Pa)
Typ łożyska
Szczelna tuleja
Trwałość przy temperaturze
50000h przy 45°C