MA8025E12D-FSR
MA8025E12D-FSR
MA8025E12D-FSR
Numer produktu DigiKey
1570-1683-ND
Producent
Numer produktu producenta
MA8025E12D-FSR
Opis
FAN 80X25MM SLEEVE 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator 12V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Tuleja 2 odprowadzeń przewodów
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Prod.
Szerokość
25,00mm