OD8025-12HBIP68
OD8025-12HBIP68
Orion Fans presents - What does IP68 mean?
OD8025-12HBIP68
Numer produktu DigiKey
1053-1856-ND
Producent
Numer produktu producenta
OD8025-12HBIP68
Opis
FAN AXIAL 80X25MM 12VDC WIRE
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylator Kanałowe osiowe 12V= Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 40,0CFM (1,12m³/min) 2 odprowadzeń przewodów
Kategoria
Szum
33,0dB
Prod.
Moc (W)
2.2 W
Seria
obr./min
Opakowanie
Skrzynka
Zakończenie
2 odprowadzeń przewodów
Status części
Aktywny
Stopień ochrony
Napięcie - znamionowe
Temperatura robocza
5 - 149°F (-15 - 65°C)
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Szerokość
25,00mm
Waga
0.191lb (86.64g)
Przepływ powietrza
40,0CFM (1,12m³/min)
Prąd znamionowy (A)
0,180A
Ciśnienie statyczne
0,230in H2O (57,3Pa)
Materiał - ramka
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Kula
Materiał - ostrze
Typ wentylatora
Trwałość przy temperaturze
65000h przy 45°C