OA80AP-11-1TB1855 nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Odpowiednik parametryczny
Orion Fans
W magazynie: 341
Arkusz danych
Odpowiednik parametryczny
Orion Fans
W magazynie: 0
Arkusz danych
W magazynie: 81
NMB Technologies Corporation
W magazynie: 82
NMB Technologies Corporation
W magazynie: 898
Mechatronics Fan Group
W magazynie: 296
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Kula 33,0CFM (0,924m³/min) Zaciski 2"
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Harsh Environment Fans
OA80AP-11-1TB1855
Numer produktu DigiKey
1053-1502-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA80AP-11-1TB1855
Opis
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
OA80AP-11-1TB1855 Modele
Kategoria
Moc (W)
13,00W
Producent
obr./min
3200obr./min
Seria
Zakończenie
Zaciski 2"
Opakowanie
Skrzynka
Stopień ochrony
IP55 - pyłoszczelność, wodoodporność
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
-22 - 176°F (-30 - 80°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Waga
0.95lb (430.91g)
Szerokość
38,00mm
Zakres napięć
100 - 120V~
Przepływ powietrza
33,0CFM (0,924m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,220in H2O (54,8Pa)
Materiał - ostrze
Metal
Typ łożyska
Kula
Trwałość przy temperaturze
50000h przy 55°C