OA80AP-11-1TS
Numer produktu DigiKey
1053-1468-ND
Producent
Numer produktu producenta
OA80AP-11-1TS
Opis
FAN AXIAL 80X38MM 115VAC TERM
Standardowy czas realizacji przez producenta
12 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Wentylatory Kanałowe osiowe 115V~ Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.) Tuleja 30,0CFM (0,840m³/min) Zaciski 2"
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OA80AP-11-1TS Modele
Kategoria
Szum
36,0dB
Producent
Orion Fans
Moc (W)
9,00W
Seria
obr./min
3000obr./min
Opakowanie
Zbiorcze
Zakończenie
Zaciski 2"
Status części
Aktywny
Temperatura robocza
14 - 122°F (-10 - 50°C)
Napięcie - znamionowe
115V~
Agencja zatwierdzająca
cURus, TUV
Rozmiar / wymiar
Kwadratowe - 80mm x 80mm (dł. x wys.)
Prąd znamionowy (A)
0,120A
Szerokość
38,00mm
Zakres napięć
103 - 126V~
Przepływ powietrza
30,0CFM (0,840m³/min)
Materiał - ramka
Aluminium
Ciśnienie statyczne
0,220in H2O (54,8Pa)
Materiał - ostrze
Poli(tereftalan butylenu) (PBT)
Typ łożyska
Tuleja
Trwałość przy temperaturze
30000h przy 40°C