SZMMBZ33VALT1G
Numer produktu DigiKey
SZMMBZ33VALT1GOSTR-ND - Taśma i szpula (TR)
SZMMBZ33VALT1GOSCT-ND - Taśma cięta (CT)
SZMMBZ33VALT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
SZMMBZ33VALT1G
Opis
DIODE ZENER ARRAY 33V SOT-23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
54 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody - Zenera - układy 1 para, wspólna anoda 33 V 300 mW ±5% SOT-23-3 (TO-236)
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
SZMMBZ33VALT1G Modele
Atrybuty produktu
Filtruj podobne produkty
Kategoria
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 nA @ 26 V
Producent
onsemi
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
900 mV @ 10 mA
Seria
Temperatura robocza
-55°C - 150°C (TJ)
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Klasa
Motoryzacja
Status części
Aktywny
Kwalifikacja
AEC-Q101
Konfiguracja
1 para, wspólna anoda
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Napięcie - Zenera (nom.) (Vz)
33 V
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tolerancja
±5%
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3 (TO-236)
Moc - maks.
300 mW