NCV7390DB0R2G
Numer produktu DigiKey
488-NCV7390DB0R2G-ND
Producent
Numer produktu producenta
NCV7390DB0R2G
Opis
CAN TRANSCEIVER, ISO 11992
Standardowy czas realizacji przez producenta
24 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
1/1 Nadajniko-odbiornik Pełny CANbus 16-SOIC
Kategoria
Prędkość danych
250kbps
Producent
onsemi
Napięcie - zasilania
3V - 5,5V
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-40°C - 125°C (TA)
Motoryzacja
Typ
Nadajniko-odbiornik
Kwalifikacja
AEC-Q100
Protokół
CANbus
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba sterowników/odbiorników
1/1
Obudowa / skrzynia
16-SOIC (szerokość 0,154", 3,90mm)
Dupleks
Pełny
Obudowa dostawcy urządzenia
16-SOIC
Histereza odbiornika
400 mV