RFD14N05LSM
Numer produktu DigiKey
RFD14N05LSM-ND
Producent
Numer produktu producenta
RFD14N05LSM
Opis
MOSFET N-CH 50V 14A TO252AA
Standardowy czas realizacji przez producenta
19 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 50 V 14A (Tc) 48W (Tc) Montaż powierzchniowy TO-252AA
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
RFD14N05LSM Modele
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
2V przy 250µA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
40 nC @ 10 V
Opakowanie
Rurka
Vgs (maks.)
±10V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
670 pF @ 25 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
48W (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 155°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
50 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-252AA
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
5V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
100mOhm przy 14A, 5V