MCP1700T-2502E/TT
Numer produktu DigiKey
MCP1700T-2502E/TTTR-ND - Taśma i szpula (TR)
MCP1700T-2502E/TTCT-ND - Taśma cięta (CT)
MCP1700T-2502E/TTDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MCP1700T-2502E/TT
Opis
IC REG LINEAR 2.5V 250MA SOT23-3
Standardowy czas realizacji przez producenta
4 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
PMIC - regulatory napięcia - liniowe Dodatnie Stały 1 Wyjście 250mA SOT-23-3
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MCP1700T-2502E/TT Modele
Kategoria
Prąd - wyjściowy
Prod.
Prąd - spoczynkowy (Iq)
4 µA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
PSRR
44dB (100Hz)
Status części
Aktywny
Funkcje ochronne
Przetężenie, nadmierna temperatura, zwarcie
Konfiguracja wyjściowa
Temperatura robocza
-40°C - 125°C
Typ wyjścia
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Liczba regulatorów
1
Obudowa / skrzynia
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Napięcie - wejściowe (maks.)
6V
Obudowa dostawcy urządzenia
SOT-23-3
Napięcie - wyjściowe (min./ustalone)
2,5V
Bazowy numer produktu
Spadek napięcia (maks.)
0,35V przy 250mA