MBR30170MFST1G
Numer produktu DigiKey
488-MBR30170MFST1GTR-ND - Taśma i szpula (TR)
488-MBR30170MFST1GCT-ND - Taśma cięta (CT)
488-MBR30170MFST1GDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MBR30170MFST1G
Opis
DIODE SCHOTTKY 170V 30A 5DFN
Standardowy czas realizacji przez producenta
30 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 170 V 30A Montaż powierzchniowy 5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
50 µA @ 170 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
821pF przy 1V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
170 V
Obudowa dostawcy urządzenia
5-DFN (5x6) (8-SOFL)
Prąd - średni wyprostowany (Io)
30A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 175°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
890 mV @ 30 A