ST40200T2
Numer produktu DigiKey
1655-ST40200T2TR-ND - Taśma i szpula (TR)
1655-ST40200T2CT-ND - Taśma cięta (CT)
1655-ST40200T2DKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
ST40200T2
Opis
40A 200V, TOLL, TRENCH SCHOTTKY
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 200 V 40A Montaż powierzchniowy TOLL
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
300 µA @ 200 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Pojemność przy Vr, F
1050pF przy 5V, 1MHz
Status części
Aktywny
Typ mocowania
Technologia
Obudowa / skrzynia
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
200 V
Obudowa dostawcy urządzenia
TOLL
Prąd - średni wyprostowany (Io)
40A
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
1.6 V @ 40 A