FSV20150V
Numer produktu DigiKey
FSV20150VTR-ND - Taśma i szpula (TR)
FSV20150VCT-ND - Taśma cięta (CT)
FSV20150VDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
FSV20150V
Opis
DIODE SCHOTTKY 150V 20A TO2773
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Diody 150 V 20A Montaż powierzchniowy TO-277-3
Kategoria
Prędkość
Szybkie odtworzenie stanu zdatności =< 500ns, > 200mA (Io)
Prod.
Prąd - wsteczny upływowy przy Vr
30 µA @ 150 V
Napięcie - stałe wsteczne (VR) (maks.)
150 V
Temperatura robocza - złącze
-55°C - 150°C
Prąd - średni wyprostowany (Io)
20A
Bazowy numer produktu
Napięcie - przewodzenia (Vf) (maks.) przy If
840 mV @ 20 A