OSTVN12A150
Numer produktu DigiKey
ED10568-ND
Producent
Numer produktu producenta
OSTVN12A150
Opis
TERM BLK 12P SIDE ENT 2.54MM PCB
Szczegółowy opis
12 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
OSTVN12A150 Modele
Kategoria
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Producent
On Shore Technology Inc.
Zakończenie przewodu
Wkręt - zacisk klatkowy wznoszący
Seria
Kolor
Zielone
Opakowanie
Zbiorcze
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Status części
Aktywny
Materiał obudowy
Termoplastyczny
Liczba poziomów
1
Materiał styku - powłoka
Mosiądz
Pozycje na poziom
12
Materiał uchwytu - powłoka
Mosiądz
Raster
0,100" (2,54mm)
Materiał wkręta - powłoka
Stal - cynkowana
Orientacja powierzchni współpracującej
Poziome z płytką
Moment obrotowy - wkręta
0,15Nm (1,3lb-in)
Prąd
6 A
Gwint wkręta
M1,6
Napięcie
150 V