OSTVN08A150
OSTVN08A150
OSTVN08A150
Numer produktu DigiKey
ED10566-ND
Producent
Numer produktu producenta
OSTVN08A150
Opis
TERM BLK 8P SIDE ENT 2.54MM PCB
Szczegółowy opis
8 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
OSTVN08A150 Modele
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Pozycje na poziom
8
Raster
0,100" (2,54mm)
Moment obrotowy - wkręta
0,15Nm (1,3lb-in)
Prąd
6 A
Napięcie
150 V