OSTVN04A150
OSTVN04A150
OSTVN04A150
Numer produktu DigiKey
ED10563-ND
Producent
Numer produktu producenta
OSTVN04A150
Opis
TERM BLK 4P SIDE ENT 2.54MM PCB
Szczegółowy opis
4 Kostki zaciskowe - przewód-płytka Poziome z płytką 0,100" (2,54mm) Otwór przelotowy
Modele EDA/CAD
OSTVN04A150 Modele
Temperatura robocza
-30°C - 105°C
Pozycje na poziom
4
Raster
0,100" (2,54mm)
Moment obrotowy - wkręta
0,15Nm (1,3lb-in)
Prąd
6 A
Napięcie
150 V