MY2-02-DC24
MY2-02-DC24
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
MY2-02-DC24
Numer produktu DigiKey
Z2633-ND
Producent
Numer produktu producenta
MY2-02-DC24
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
17 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Prod.
Styl zakończenia
Wtyk PC
Seria
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Czas pracy
20 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
20 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-55°C - 70°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Srebro (Ag)
Prąd znamionowy styku
5 A
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UR, VDE
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
1250VA, 625W
Rezystancja cewki
662 Ohms
Prąd cewki
36.3 mA