MY4-02-DC24
Numer produktu DigiKey
Z2634-ND
Producent
Numer produktu producenta
MY4-02-DC24
Opis
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 3A 24V
Standardowy czas realizacji przez producenta
18 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik 4PDT (4 Form C) 24V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MY4-02-DC24 Modele
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Prod.
Styl zakończenia
Wtyk PC
Seria
Napięcie wymuszenia działania
19,2V=
Opakowanie
Taca
Napięcie wymuszenia zwolnienia
2,4V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
20 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
20 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-55°C - 70°C
Forma styku
4PDT (4 Form C)
Materiał styku
Srebro (Ag), złoto (Au)
Prąd znamionowy styku
3 A
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UR, VDE
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
750VA, 375W
Rezystancja cewki
662 Ohms
Prąd cewki
36.3 mA