MY2-02-DC12
Numer produktu DigiKey
Z10455-ND
Producent
Numer produktu producenta
MY2-02-DC12
Opis
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 12V
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Przeznaczenie ogólne Przekaźnik DPDT (2 Form C) 12V= Cewka Otwór przelotowy
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MY2-02-DC12 Modele
Kategoria
Typ cewki
Bez podtrzymania
Prod.
Styl zakończenia
Wtyk PC
Seria
Napięcie wymuszenia działania
9,6V=
Opakowanie
Zbiorcze
Napięcie wymuszenia zwolnienia
1,2V=
Status części
Aktywny
Czas pracy
20 ms
Typ mocowania
Czas zwalniania
20 ms
Napięcie cewki
Temperatura robocza
-55°C - 70°C
Forma styku
DPDT (2 Form C)
Materiał styku
Srebro (Ag)
Prąd znamionowy styku
5 A
Agencja zatwierdzająca
CE, CSA, UR, VDE
Napięcie przełączania
250V~, 125V=
Typ przekaźnika
Obciążenie - maks. przełączanie
1250VA, 625W
Rezystancja cewki
165 Ohms
Prąd cewki
72.7 mA