MRFX1K80HR5
Numer produktu DigiKey
568-13464-2-ND - Taśma i szpula (TR)
568-13464-1-ND - Taśma cięta (CT)
568-13464-6-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
MRFX1K80HR5
Opis
RF MOSFET LDMOS 65V NI1230
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Mosfet 65 V 200 mA 1,8MHz - 470MHz 24dB 1800W NI-1230-4H
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
10µA
Producent
NXP USA Inc.
Prąd - próby
200 mA
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Moc - wyjściowa
1800W
Status części
Ostatnio kupiono
Napięcie - znamionowe
182 V
Technologia
LDMOS
Typ mocowania
Montaż na podstawie montażowej
Konfiguracja
Dwie wartości
Obudowa / skrzynia
SOT-979A
Częstotliwość
1,8MHz - 470MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
NI-1230-4H
Wzmocnienie
24dB
Bazowy numer produktu
Napięcie - próby
65 V