MRF300AN
Numer produktu DigiKey
568-13956-ND
Producent
Numer produktu producenta
MRF300AN
Opis
RF MOSFET LDMOS 50V TO247
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Mosfet 50 V 27MHz - 250MHz 28dB 300W TO-247
Arkusz danych
 Arkusz danych
Modele EDA/CAD
MRF300AN Modele
Kategoria
Napięcie - próby
50 V
Moc - wyjściowa
300W
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Obudowa / skrzynia
TO-247-3
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247
Częstotliwość
27MHz - 250MHz