MRFX1K80H-128MHZ
Numer produktu DigiKey
568-13865-ND
Producent
Numer produktu producenta
MRFX1K80H-128MHZ
Opis
MRFX1K80H REF BRD 128MHZ 3775W
Standardowy czas realizacji przez producenta
10 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
MRFX1K80H - Tranzystor 128MHz Płytka ewaluacyjna
Kategoria
Zawartość
Płytki
Producent
NXP USA Inc.
Wykorzystywany układ scalony / część
MRFX1K80H
Opakowanie
Zbiorcze
Częstotliwość RF
128MHz
Status części
Aktywny
Funkcja
Tranzystor
Typ
Tranzystor
Bazowy numer produktu
Częstotliwość
128MHz