MRF300BN
Numer produktu DigiKey
568-13957-ND
Producent
Numer produktu producenta
MRF300BN
Opis
RF MOSFET LDMOS 50V TO247
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Mosfet 50 V 27MHz - 250MHz 18,7dB 300W TO-247
Kategoria
Napięcie - próby
50 V
Moc - wyjściowa
300W
Opakowanie
Rurka
Typ mocowania
Otwór przelotowy
Obudowa / skrzynia
TO-247-3
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-247
Częstotliwość
27MHz - 250MHz