MRF101BN
Numer produktu DigiKey
568-14752-ND
Producent
Numer produktu producenta
MRF101BN
Opis
RF MOSFET LDMOS 50V TO220-3
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
RF Mosfet 50 V 100 mA 1,8MHz - 250MHz 21,1dB 115W TO-220-3
Kategoria
Prąd znamionowy (A)
10µA
Producent
NXP USA Inc.
Prąd - próby
100 mA
Opakowanie
Rurka
Moc - wyjściowa
115W
Status części
Ostatnio kupiono
Napięcie - znamionowe
133 V
Technologia
LDMOS
Obudowa / skrzynia
TO-220-3
Częstotliwość
1,8MHz - 250MHz
Obudowa dostawcy urządzenia
TO-220-3
Wzmocnienie
21,1dB
Bazowy numer produktu
Napięcie - próby
50 V