UVZ2A330MPD
Numer produktu DigiKey
493-1374-ND
Producent
Numer produktu producenta
UVZ2A330MPD
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
21 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 1000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UVZ2A330MPD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
130 mA @ 120 Hz
260 mA @ 10 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,138" (3,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,315" (8,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,512" (13,00mm)
Napięcie - znamionowe
100 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
1000h przy 105°C
Temperatura robocza
-55°C - 105°C