UPM2A330MPD6
Numer produktu DigiKey
493-15807-ND
Producent
Numer produktu producenta
UPM2A330MPD6
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UPM2A330MPD6 Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
230 mA @ 120 Hz
410 mA @ 10 kHz
Impedancja
420 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
100 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,571" (14,50mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C