UPW2A330MPD
Numer produktu DigiKey
493-1971-ND
Producent
Numer produktu producenta
UPW2A330MPD
Opis
CAP ALUM 33UF 20% 100V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
33 µF 100 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 5000h przy 105°C
Modele EDA/CAD
UPW2A330MPD Modele
Kategoria
Parametry znamionowe
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
96 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
320 mA @ 100 kHz
Impedancja
460 mOhms
Pojemność
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Tolerancja
±20%
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,394" (10,00mm)
Napięcie - znamionowe
100 V
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,492" (12,50mm)
Trwałość przy temperaturze
5000h przy 105°C
Typ mocowania
Temperatura robocza
-55°C - 105°C