URS1V471MHD nie jest dostępne w magazynie, jednak można złożyć zamówienie niezrealizowane.
Dostępne zamienniki:
Bezpośrednie
Nichicon
W magazynie: 0
Arkusz danych
Similar
Nichicon
W magazynie: 692
Arkusz danych
Similar
W magazynie: 387
W magazynie: 7 760
Odpowiednik parametryczny
W magazynie: 474
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Chemi-Con
W magazynie: 15
Cornell Dubilier Knowles
W magazynie: 699
Odpowiednik parametryczny
CORNELL DUBILIER KNOWLES
470 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor Episode Three: Failure Modes
URS1V471MHD
Numer produktu DigiKey
493-15916-ND
Producent
Numer produktu producenta
URS1V471MHD
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Standardowy czas realizacji przez producenta
22 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
URS1V471MHD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
590 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
885 mA @ 10 kHz
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
0,551" (14,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C