ECA-1VM471B | |
|---|---|
Producent | |
Numer produktu producenta | ECA-1VM471B |
Opis | CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH |
Standardowy czas realizacji przez producenta | 31 tygodnie |
Numer referencyjny klienta | |
Szczegółowy opis | 470 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C |
Arkusz danych | Arkusz danych |
Modele EDA/CAD | ECA-1VM471B Modele |
Kategoria | Polaryzacja Biegunowe |
Prod. | Zastosowania |
Seria | Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości 550 mA @ 120 Hz |
Opakowanie Taśma cięta (CT) Taśma i skrzynka (TB) | Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości 935 mA @ 10 kHz |
Status części Aktywny | Rozstaw odprowadzeń 0,197" (5,00mm) |
Pojemność | Rozmiar / wymiar Śr. 0,394" (10,00mm) |
Tolerancja ±20% | Wysokość - po osadzeniu (maks.) 0,669" (17,00mm) |
Napięcie - znamionowe 35 V | Typ mocowania |
Trwałość przy temperaturze 2000h przy 85°C | Obudowa / skrzynia Promieniowe, puszka |
Temperatura robocza -40°C - 85°C | Bazowy numer produktu |