UKL1V471MHD
Numer produktu DigiKey
493-14367-ND
Producent
Numer produktu producenta
UKL1V471MHD
Opis
CAP ALUM 470UF 20% 35V RADIAL TH
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
470 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
UKL1V471MHD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
680 mA @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.02 A @ 10 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Rozstaw odprowadzeń
0,197" (5,00mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,492" (12,50mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,043" (26,50mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C