UKL1A222MHD jest dostępne do zakupu, ale zwykle nie jest przechowywane w magazynie.
Dostępne zamienniki:
Udoskonalony
Nichicon
W magazynie: 51
Arkusz danych
Udoskonalony
Nichicon
W magazynie: 175
Arkusz danych
W magazynie: 1 163
W magazynie: 413
W magazynie: 299
W magazynie: 397
W magazynie: 291
W magazynie: 241
W magazynie: 1 209
W magazynie: 400
Similar
W magazynie: 675
Similar
W magazynie: 300
W magazynie: 147
2200 µF 10 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Ilustracja ma jedynie charakter poglądowy. Dokładne specyfikacje podano na arkuszu danych produktu.
Doctor Capacitor Episode Two: Terms
Doctor Capacitor® Episode Nine: You Callin' Me?
UKL1A222MHD
Numer produktu DigiKey
UKL1A222MHD-ND
Producent
Numer produktu producenta
UKL1A222MHD
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Modele EDA/CAD
UKL1A222MHD Modele
Kategoria
Polaryzacja
Biegunowe
Prod.
Zastosowania
Seria
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.2 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.38 A @ 10 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,043" (26,50mm)
Napięcie - znamionowe
10 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Obudowa / skrzynia
Promieniowe, puszka
Temperatura robocza
-40°C - 85°C