UVK1V222MHD
Numer produktu DigiKey
493-16353-ND
Producent
Numer produktu producenta
UVK1V222MHD
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Standardowy czas realizacji przez producenta
20 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 µF 35 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
UVK1V222MHD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.8 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
2.07 A @ 10 kHz
Status części
Aktywny
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,063" (27,00mm)
Napięcie - znamionowe
35 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C