UKL1C222MHD
Numer produktu DigiKey
493-16850-ND
Producent
Numer produktu producenta
UKL1C222MHD
Opis
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
2200 µF 16 V Kondensatory aluminiowe elektrolityczne Promieniowe, puszka 2000h przy 85°C
Modele EDA/CAD
UKL1C222MHD Modele
Prąd tętnień przy niskiej częstotliwości
1.3 A @ 120 Hz
Opakowanie
Zbiorcze
Prąd tętnień przy wysokiej częstotliwości
1.95 A @ 10 kHz
Status części
Nie do nowych projektów
Rozstaw odprowadzeń
0,295" (7,50mm)
Pojemność
Rozmiar / wymiar
Śr. 0,630" (16,00mm)
Tolerancja
±20%
Wysokość - po osadzeniu (maks.)
1,043" (26,50mm)
Napięcie - znamionowe
16 V
Typ mocowania
Trwałość przy temperaturze
2000h przy 85°C
Temperatura robocza
-40°C - 85°C