PSMNR90-80ASFJ
Numer produktu DigiKey
1727-PSMNR90-80ASFJTR-ND - Taśma i szpula (TR)
1727-PSMNR90-80ASFJCT-ND - Taśma cięta (CT)
1727-PSMNR90-80ASFJDKR-ND - Digi-Reel®
Producent
Numer produktu producenta
PSMNR90-80ASFJ
Opis
PSMNR90-80ASF/SOT8000A/CCPAK12
Standardowy czas realizacji przez producenta
13 tygodnie
Numer referencyjny klienta
Szczegółowy opis
Kanał N 80 V 505A (Tc) 1,55kW (Tc) Montaż powierzchniowy CCPAK1212
Kategoria
Vgs(th) (maks.) przy Id
4V przy 1mA
Prod.
Ładunek bramki (Qg) (maks.) przy Vgs
463 nC @ 10 V
Opakowanie
Taśma i szpula (TR)
Taśma cięta (CT)
Digi-Reel®
Vgs (maks.)
±20V
Status części
Aktywny
Pojemność wejściowa (Ciss) (maks.) przy Vds
32115 pF @ 40 V
Typ FET
Straty mocy (maks.)
1,55kW (Tc)
Technologia
Temperatura robocza
-55°C - 175°C (TJ)
Napięcie dren-źródło (Vdss)
80 V
Typ mocowania
Montaż powierzchniowy
Prąd - ciągły drenu (Id) przy 25°C
Obudowa dostawcy urządzenia
CCPAK1212
Napięcie sterujące (maks. Rds wł., min. Rds wł.)
10V
Obudowa / skrzynia
Rds wł. (maks.) przy Id, Vgs
0,85mOhm przy 25A, 10V